Burak Market Tekel, Sitemizin Sponsoru Olmuştur !

Burak Market Tekel, Sitemizin Sponsoru Olmuştur !


Burak Market Tekel Sahibi, Coşkun KARATAŞ sitemizin 4 aylık süre zarfı boyunca sponsoru olmuştur. Kendileriyle karşılıklı yaptığımız görüşmeler sonucunda anlaşmış olup karşılıklı birbirimize katkı sunabileceğimiz her konu da destek sağlayacağız. Coşkun KARATAŞ bu girişimi sayesinde sunacağımız hizmetlerdeki verimlilik ve dönüşler daha iyi olacaktır. Sponsorluk yoluyla ekipman ve malzeme tedariğimizi yaparak sizlere daha iyi hizmetler sunacağız. Kendilerine bu katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Köy adına birşeyler yapmak adına sunduğu bu destek ve katkı çok önemli. Herkesten böyle duyarlılık ve güzel dönütler bekliyoruz. Burak Market Tekel, Eski Kadoil Petrol'de hizmet vermekte olup sizleri alışverişleriniz için burayı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Burak Market Tekel, ürünlerinin taze ve çeşitliliğine güvenerek sizlere hizmet vermekte. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz nokta olan Burak Market Tekel'de; Efes Pilsen, Yeni Rakı, Efe Rakı, Viski Çeşitleri, Vodka Çeşitleri, Coca Cola, Pepsi, Ülker, Eti, RedBull, Algida, Pringles, Nescafe, Kinder, Tadım, Tanem gibi ürünlerin satışını yapmakla beraber tüm bu ürünler taze ve çeşit çeşit bulunmaktadır. Bu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.