Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Orta Okulu Ebru Sergisi

Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Orta Okulu Ebru Sergisi


Köyümüzün C.B Süleyman Demirel Ortaokulu öğrencilerinin ‘ebru’ teknikleri ile hazırladığı resimler, açılışı gerçekleştirilen sergide gösterilmeye başlandı.

Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Meydanbaşı caddesindeki bir AVM’nin zemin katında açılan sergide yaptığı konuşmada, sergide emeği geçen okul kadrosuna teşekkür, öğrencilerini ise tebrik ettiği sözlerinde şunları söyledi:
“Özellikle Süleymanbeyler köyünden bir çalışma olduğu için dar programıma sıkıştırdım ve geldim. Okula çok gelemesekte okuldaki çalışmalardan haberdarız. Bu meyanda müdürümüzü ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın gözlerindeki o ışıltıyı da görüyorum. Zaten Süleymanbeyler’e ‘köyümüz’ demiyoruz, bizim mahallemiz gibi çünkü gelişmişlik anlamında oldukça başarılı bir yöre olarak düşünüyoruz.”

Karadeniz Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy’un da katıldığı serginin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Çorumluoğlu, Resim Öğretmeni Filiz Gençoğlu’ndan bilgiler aldı. 6 ve 7’inci sınıf öğrencilerinin sene başından itibaren yaptığı resimler arasından seçilen 40 adet eserin bulunduğu sergi büyük ilgi gördü.Bu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.