Kan Bankası Projesi

Kan Bankası Projesi


Süleymanbeyler Köyü Kan Bankası Projesini hayata geçirdik. Bu proje sayesinde tüm vatandaşlarımız ihtiyacı olduğu kana hızlıca ulaşabilecekler. Siteye üye olarak üyelik bölümünde kan grubunuzu girerek projeye dahil olabilirsiniz. Projeye dahil olmanız durumunda sisteme bilgileriniz kaydedilecek. Kana ihtiyacı olan vatandaşlarımız muhtarlık ile iletişime geçerek ihtiyacı olduğu kan grubunu iletmesi durumunda arşivden uygun kana ait filtreleme yaparak o kan grubuna ait vatandaşlarımızın listesini ve iletişim bilgilerini onlara vereceğiz. Verdiğimiz bilgiler doğrultusunda istediğiniz gibi iletişim kurarak o kan grubuna ait vatandaşa teklif ederek gönüllü olması durumunda ihtiyacınızı karşılayacak. Telefon telefon birilerini aramanıza,sosyal medyadan paylaşımlar yaparak birilerinin sizlere destek çıkmasına ihtiyacınız olmadan bizlere ulaşabilir ve muhtarlık olarak sizlere bu konuda destek verebiliriz. Sizlerde bu projeye dahil olarak bizlere destek olabilir ve diğer vatandaşlarımızın kan ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 

Kana ihtiyacınız olması durumunda Süleymanbeyler Köyü Muhtarı Mehmet MORCU arayabilir ya da siteden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Site yetkililerinin ve köy yönetiminin tüm iletişim bilgileri sayfamızda mevcut.

KAN VER HAYAT VER SÜLEYMANBEYLER !Bu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.