Muhtar Mehmet Morcu ve Ekibi Azalar Bu Kez Sınıfta Kaldı

Muhtar Mehmet Morcu ve Ekibi Azalar Bu Kez Sınıfta Kaldı


Bölgemizde geçen hafta yağan yoğun karla beraber meydana gelen sıkıntılar sonrasında köyümüzde bu durumdan ciddi şekilde nasibini aldı. Muhtar Mehmet Morcu ve Ekibi Azaları oluşan sıkıntıları çözmede ve köylünün sorunlarına cevap vermekte çok yavaş  kalarak uzun süre köy yollarını açmakta, elektrik konularında bilgilendirme ve destek sağlamada yetersiz kaldılar. 

Köylünün bu konuya çok tepki gösterdiği ve şikâyetçi olduğu yollarının kapalı olduğunu kimsenin bilgi vermediğini ve açılmadığından dert yandılar. Muhtar nerede sorusunu soran köylü 1 hafta sonra bu soruya cevap bulabildi. Köyümüzün en büyük mahallelerinden biri olan Hacullu Mahallesinin yolları ve elektriği 1 hafta sonra çözülebildi. Diğer mahallelerde kendi kaderine  mahkum edilirken köylü resmen unutularak sahipsiz kaldı. Bu duruma  tepkili olan köylü halkı  sitemkar sözlerle bu kez MUHTAR SINIFTA KALDI dediler. 

Ayrıca tarafımca sosyal medya platformları Facebook ve Instagram üzerinden yayınladığım Enerjisa yönelik tepki niteliğindeki elektrik problemini dile getirdiğim video Ereğli bölgesinde 15 bin kişi tarafından izlenerek, alakam olmayan haber siteleri tarafından haber yapılarak, köylü halkından ve tanımadığım kişilerce sayısız kez paylaşılarak, oluşturduğum Enerjisa Kampanyası 5000 üzerinde görüntülenerek yüzlerde paylaşımı yapıldı ve köylü bu konuda birlik olmayı başararak  tarafıma destek verdi. Ancak Muhtar ve ekibinin sosyal medya hesaplarına girilip bakıldığında bu konuya yönelik ne paylaşım ne de destek verdikleri görüldü. İmza kampanyasına bile katılmadılar. Sessiz şekilde olup biteni izleyen Muhtar ve Ekibi köylüyü sahipsiz bıraktı. Köylü ise bu konuda birlik olmayı başararak, videoyu sayısız kez paylaşarak yayılmasına ve seslerini duyurmaya çalıştı. Muhtar ve Ekibi köydeki vatandaşların sayfalarını ziyaret ederek köylünün bu konudaki paylaşımını görebilirler.

Umut ediyoruz ki bundan sonra ki yaşanan problemlerde sessiz şekilde köşelerine çekilip olup biteni izlemek yerine köylüye açıklama yaparak durumu kabullenerek süreci köylüyle birlikte ilerletmeye çalışırlar. Sosyal medyadan yapılan her iyi çalışmanın paylaşılmasıyla köylü halkını kandıramaz ancak sıkıntılı günlerde hatalar ve yanlışlar kabullenerek köylüden destek istemek onlarla birlik olmak daha doğru olacaktır. Nitekim bu kez köylü birlik olurken Muhtar ve Ekibi elektrik kesintisine yönelik videoyu paylaşmayarak ve kampanyaya katılmayarak, köylerdeki sıkıntıları çözemeyerek yağan bu karı kendi üstlerine yağdırmayı başardılar ve karın altında ezildiler.  

Bahsettiğim Video Linki Umarım Bunu Tekrar İzleyip, İşlerine Gelirse Bu Kez Paylaşmayı Akıl Edebilirler.. 
https://www.facebook.com/100001594285348/videos/3941677935895310/

Ereğli'de Yaşam adlı Haber Kaynağıyla Yaptığım Canlı Yayın Linki..
https://fb.watch/3ggICOy5eL/

Enerjisa'yı Şikayet Etmeye Yönelik İmza Kampanyası Linki..
http://chng.it/PFbFXYLGBu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.