Süleymanbeyler de İlginç Kafalar..Kim ve Neden Yaptı ? Utanç!

Süleymanbeyler de İlginç Kafalar..Kim ve Neden Yaptı ? Utanç!


Süleymanbeyler Köyünde ilginç mi ilginç şeyler oluyor. Böyle bir köyün içinden böyle insanların çıkması insanı yorumsuz bırakıyor. Sağlık ocağına ve 600 öğrenciye su getiren boru hattı bilinmeyen kişi tarafından baltayla kesildi. Boru hatlarının kesilmesinin farkedilmesi sonucu muhtar ve azaları olaya müdahale edip kısa bir süre içinde borulara takviye yaparak onarımı gerçekleştirdi. Ancak kafalarda çok soru işaretleri oluştu. Çünkü böyle düşmanca bir olayı kim neden yaptı sorusu akıllara gelerek cevap bulunamadı. Bu köyün insanlarının içinden böyle kötüce birşeyin yapılması ve bu insanlarla aynı toplumda yaşıyor olmak insanı gerçekten içini acıtıyor ve üzüyor. Olaya ise tepkiler büyüyor da büyüyor. Çünkü insanlar bu duruma akıl sır erdemiyor.

Olaya ilk tepkiyi Muhtar Mehmet MORCU şu ifadelerle başlattı.. "Ben kini anlarım intikamı anlarım yenilgiyide anlarım fakat 3 tane okula bir tane sağlık ocağına 600 öğrenciye su getiren boru hattının bu sebeplerden dolayı balta ile kesilmesini anlayamıyorum seni tespit ettim. Bunun hesabını çok fena şekilde yargıya vereceksin Sana isim bulamıyorum Ne söylesem az ama ahlakımı terbiyemi bozmayacağım bunu azmettiren kişiliksiz senide tahmin ediyorum ama kimsenin günahını almak istemiyorum bunu yapanı ihbar etmeyenlerde suçlu.." diyen Morcu sonrasında insanların duyarlı tepkileri sonucu umudunu kaybetmediğini bu sorunları hep beraber çözüleceğine inandığını belirtti.

Bunun üzerine köyümüzün vatandaşlarından gelen duyarlı tepkiler bir nebze olsa da içimizi rahatlattı.. Bazı tepkileri göstermek istiyoruz..

 

Olaya ait görüntüler

 

 Bu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.