Toplu Sms Projesi

Toplu Sms Projesi


Bu proje köy bilgi platformu oluşturup, yaşam kalitesini olumlu etkileyecek fikir projeleri oluşturarak, köyümüzün hayat standardını yükseltmek ve köy dışındakiler ile haber, bilgi akışı sağlamak amacıyla kurulmuş SMS hizmeti sunuyoruz.

Sizlere daha hızlı ulaşabilmek ve sizleri daha hızlı haberdar edebilmek adına muhtarlık döneminde yapacağımızı söylediğimiz TOPLU SMS projesini hayata geçirmeyi başardık.Bu proje sayesinde ölüm,kaza,duyuru,etkinlik,davetiye ve benzeri durumları sizlere hızlıca ileteceğiz.Muhtarlık olarak başladığımız bu hizmet sayesinde tüm köyümüz anında aynı anda o haber ve gelişmeden haberdar olabilecek.Şehir dışındaki köylü arkadaşlarımızında yararlanabileceği bu hizmet ücretsiz sunulacak. Sisteme dahil olmak ve muhtarlık olarak sunduğumuz süleymanbeyler köyüyle ilgili duyuru,proje,etkinlik,ölüm ve benzeri haberlerden anında telefonunuza mesaj olarak gelmesini istiyorsanız. Sitemize üye olarak telefon numarası bölümüne telefonunuzu yazmanı yeterli olacaktır. Siteye üyelik sonrası bilgilerinizi otomatik sisteme dahil edilerek toplu sms hizmetinden hemen yararlanmaya başlayabileceksiniz.

SMS sistemini hayata geçirmekle teknolojiyi kullanarak takipçilerimizi doğru ve hızlı bilginin anında verilmesini amaçlıyoruz. SMS sistemi ile haber çıtamızı daha da yükseltip Süleymanbeyler ve çehresinde okuyucu sayımızı arttırmak istiyoruz. Önemli haberler, duyuru, ilan vb gibi bilgilendirme amaçlı kullanıp sizler ile hızlı iletişim kurmak istiyoruz.

Sitemize üye olarak TOPLU SMS projesine dahil olabilir ve bizlere destek verebilirsiniz.Bu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.